Відповіді на запити
Мої замовлення
Контакти
Довідка
Наявність по брендах

Автозапчастини NAP

Бренд NAP належить японській компанії Honest Co., LTD.
Компанія займається вторинною переробкою, відновлює запчастини з метою захисту навколишнього середовища і створення продукції більш низької ціни в порівнянні з оригінальною.
Компанія має два бренди - NAP і RAP. Під брендом RAP пропонуються відновлені деталі. На упаковці є позначка R, що означає відновлення. Процес відновлення деталей в даний час широко використовується в Європі, США і Японії, оскільки це екологічно чисте виробництво. Для відновлення деталей використовуються новітні технології.

NAP - це екологічно чисті деталі нового покоління, розроблені і спроектовані компанією Honest Co., LTD. Під брендом NAP пропонуються датчики, котушки запалювання та інші електричні компоненти, які неможливо відновити. Вся продукція піддається найсуворішим випробуванням на стендах і в реальних умовах експлуатації. Запчастини NAP відповідають стандарту ISO і забезпечені гарантією. Експлуатуються по всьому світу, в країнах Південної і Центральної Америки, на Близькому Сході, в Африці та Азії. Нові заводи, де виробляються електричні компоненти, побудовані у В'єтнамі.

Сайт: www.rap-honest.co.jp

Наразі є в наявності або можуть бути замовлені наступні товари NAP:

NAP 110418N Деталь
NAP 11N386H Деталь
NAP 11N436N Деталь
NAP 11T163A Деталь
NAP 12M928A Деталь
NAP CMC19136 Деталь