Відповіді на запити
Мої замовлення
Контакти
Довідка
Наявність по брендах

Автозапчастини MEGUIN

Компанія MEGUIN (Meguin Gmbh & Co. KG Mineraloelwerke) - один з провідних виробників автомобільних та промислових мастил Німеччини з більш ніж 160-річною історією.
Масла Мегуін рекомендовані до застосування багатьма експертами, виробниками техніки і обладнання.

MEGUIN - це один з найстаріших світових брендів на ринку мастильних матеріалів. Масла і мастила під цією маркою виробляються з 1847 року, коли Gustav Meguin організував компанію «MEGUIN», першими продуктами якої компанії були: жир і льняне масло, як універсальні мастильні матеріали.
У 1990 році компанія LIQUI MOLY купує компанію Meguin, розташовану в місті Saarlouis, і має свій власний нафтопереробний завод.
Злиття двох найбільших компаній LIQUI MOLY і MEGUIN принесло вигоду обом брендам.
Асортимент продукції MEGUIN постійно оновлюється і на сьогоднішній день налічує понад 2тис.найменувань мастильних матеріалів, які використовуються в усіх галузях промисловості і в першу чергу в індустріальному секторі промисловості.
Мастильні матеріали Meguin відповідають останнім вимогам світових класифікацій та схвалені провідними автомобільними виробниками, такими як BMW, VW, Porsche, Mercedes Benz, Daimler Chrysler, MAN, Volvo, General Motors і ін.

Сайт: www.meguin.de

Наразі є в наявності або можуть бути замовлені наступні товари MEGUIN:

MEGUIN 0W40SUPERLEICHTLDRIVER Олива моторна
MEGUIN 10W40SYNTPREMDIES1L Олива моторна
MEGUIN 217852 Очиститель кондиционера
MEGUIN 5W30COMPATIBLE1L Олива моторна 1л
MEGUIN 5W30MOBILITY Олива моторна
MEGUIN 5W40LOWEMISSION Олива моторна
MEGUIN 5W40SUPERLEICHTLAUF Олива моторна