Відповіді на запити
Мої замовлення
Контакти
Довідка
Наявність по брендах

Автозапчастини MAXICOLOR

Компанія "MAXICOLOR SA" була заснована у 1993 році.
MAXI COLOR - це синтетична декоративна аерозольна фарба, що застосовується для фарбування поверхонь з дерева, металу, скла, каменю, кераміки та різних видів пластмас та пластмас.
Країна-виробник - Нідерланди

Продукція MAXI COLOR об'єднує в собі традиційні та новітні технології виробництва, випускається в зручній аерозольній упаковці і може використовуватися як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт.
Бренд MAXI COLOR постійно працює над вдосконаленням своєї продукції. Його нові аерозолі з інноваційною формулою на нітроцелюлозні основі відкривають абсолютно нові можливості для роботи і творчості. Покращені емалі мають значно менший час висихання і більш високий відсоток глянцю, а їх покриваність збільшилася вдвічі! В асортименті бренду MAXI COLOR представлені спеціальні аерозольні емалі з ефектами золота, срібла і хрому, термостійка емаль, а також найширший вибір універсальних аерозольних емалей RAL-відтінків.

Вироблена продукція відповідає національному законодавству, директивам ЄС та Європейського агентства хімічних речовин (ECHA) щодо СОТ (летких органічних сполук) та розміщення хімічних речовин на ринку.

Наразі є в наявності або можуть бути замовлені наступні товари MAXICOLOR:

MAXICOLOR MX0000 Фарба