Відповіді на запити
Мої замовлення
Контакти
Довідка
Наявність по брендах

Автозапчастини MATADOR

Matador - шинний бренд словацького походження. Зараз є частиною німецького концерну Continental AG. Як і багато інших сучасних шинних брендів, Matador є багатонаціональною компанією, орієнтованою на експорт.

Торгова марка Matador має більш ніж столітню історію. Ще в 1905 році з'явився завод з такою назвою неподалік Братислави. Тоді він спеціалізувався на виготовленні різноманітних гумових виробів (шлангів, промислових деталей та іншого).

Шини на заводі Matador з'явилися значно пізніше - в 1925 році. Тоді вони стали першими вітчизняними автошинами й залишалися єдиними впродовж шести років.

Після закінчення Другої світової війни, на Matador чекали докорінні зміни - він опинився у власності держави й підлягав реорганізації - шини цих підприємств з 1947 року й аж до 90-х років виходили під торговою маркою Barum.
В 90-ті роки в компанії відбулися докорінні зміни. Вийшовши з-під контролю держави, Matador повернув своїм шинам їхню історичну назву.
Співпраця словацької шинної компанії з Continental ставала все більш тісною. Німецький концерн скуповував акції Matador, допоки у 2010 році не став повноцінними її власником. Після цього розвиток Matador став ще активнішим.

Понад 80 % від всієї продукції компанії йде на експорт. Зимові, літні та всесезонні шини користуються популярністю у 80 країнах світу. Найбільшими імпортерами легкової і вантажної гуми є США, Німеччина, Великобританія, а також країни пострадянського простору.

Matador засвідчила якість своєї продукції на міжнародному рівні ще у 1998 році. Саме тоді шини бренду і його виробничі об'єкти отримали сертифікат якості ISO 9001. Словацька шинна компанія стала першою у Східній Європі власницею престижного сертифіката. На цьому, звісно, ніхто не зупинився і через кілька років компанія була відзначена сертифікатом ISO / TS 16949 - знову ж таки - одна з перших у Європі.Сайт: www.continental-corporation.com

Наразі є в наявності або можуть бути замовлені наступні товари MATADOR:

MATADOR 15855210000 Шина 245/45 R19 Matador MP93 Nordicca 102V XL FR
MATADOR 21560R16MATMP47 Шина Matador MP-47 Hectorra 3 215/60 R16 99H XL