Відповіді на запити
Мої замовлення
Контакти
Довідка
Наявність по брендах

Автозапчастини MASTERCARE

MASTERCARE -це одна з назв продукції Cartechnic Kuhlerschutz.
Cartechnic - власний бренд ATR, який з'явився у 1995 році.

ATR -це скорочення від Auto-Teile-Ring GmbH (Денкендорф, Німеччина), яка була створена у 1967 році.
Членами-засновниками стали оптові торговці Auto-Steiger у Штутгарті, Matthies у Гамбурзі, Merkur у Вупперталі та Wessels в Оснабрюці, до яких незабаром приєднався STAHLGRUBER з Мюнхена.
У 1999р. - заснування ATR International AG (з десятьма членами з восьми країн). ATR International AG - це акціонерна корпорація, котра не котирується на жодній фондовій біржі. Оптовики є акціонерами ATR і мають рівні права.
У 2004 році, лише через п'ять років після заснування ATR International AG, мережа включала 20 європейських торгових фірм з 18 країн (Австрія, Чехія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ісландія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Словаччина , Іспанія, Швеція, Швейцарія, Туреччина, Великобританія та Україна).

На етапі запуску асортимент включав лише захист від замерзання радіатора та вітрового скла. Протягом останніх років асортимент продукції був розширений за рахунок подальших товарних груп до понад 600 товарів : товари для обслуговування та обслуговування, двигуни, трансмісії, гідравлічні та кондиціонуючі масла, автомобільні лампи, засоби догляду за автомобілем, щітки склоочисників, стартерні акумулятори, фарбувальні вироби та багато іншого.

На даний час корпорація включає 275 торгових фірм у 58 країнах

Сайт: www.cartechnic.de

Наразі є в наявності або можуть бути замовлені наступні товари MASTERCARE:

MASTERCARE 10110205A Антифриз концентрат