Відповіді на запити
Мої замовлення
Контакти
Довідка
Наявність по брендах

Автозапчастини LIFTEK

Lift Technologies, Inc. (Lift-Tek)- світовий лідер у проектуванні та виробництві щогл, кареток, вбудованих пристроїв бічного зсуву, позиционерів вил, висувних кареток і інших компонентів для підйомно-транспортного обладнання.
Продукція призначена для промислових вантажівок, транспортних засобів з автоматичним управлінням, телескопічних, навісних і навантажувачів, а також для інших пристроїв, що використовуються для розвантажувально-навантажувальних робіт.

Пропонується широкий асортимент продуктів.
Щогли для промислових вантажівок: двощоглові, двоступеневі з функцією підйому, триступінчаті, чотириступінчасті і чотирикамерні, а також п'ятиступінчасті.
Промислові візки різних розмірів зі стандартною кареткою. Вбудовані зміщення Lift-Tek забезпечують більшу вантажопідйомність, мають надійну конструкцію і легко обслуговуються.
Також пропонуються якісні запчастини категорії OEM, такі як ролики щогли, ланцюги, шланги, комплекти для заміни шлангів, стрижні каретки, змінні каретки і зварні деталі, завантажувальні спинки та інше. Вся продукція супроводжується гарантією виробника.

Компанія має виробничі заводи у Вестмінстері, штат Південна Кароліна, США та П'яченці, Італія. Це спеціалізовані виробничі потужності, що пропонують як виробництво ліній великого обсягу, так і спеціальні гнучкі центри для роботи з клітинками для менших обсягів, спеціальних вимог, все вчасно. Повністю інтегровані інтерфейсні рішення доступні в широкому діапазоні можливостей та конфігурацій.

Lift Technologies, Inc. входить до групи компаній Calvi. Calvi S.p.A є провідним виробником спеціальних профілів із сталевих профілів, що використовуються у промисловості з обробки матеріалів, а також широкого спектра інших застосувань.
Кальві знаходиться у місті Мерате, Італія, і має кілька діючих підрозділів по всій Європі та Північній Америці.

Сайт: liftek.pl

Наразі є в наявності або можуть бути замовлені наступні товари LIFTEK:

LIFTEK ME703L Стеклоподъемник левый электр без моторчика Mercedes Vito W638 96-03