Відповіді на запити
Мої замовлення
Контакти
Довідка
Наявність по брендах

Автозапчастини LEOL

Продукція, вироблена під торговою маркою "ЛЕОЛ" - це найвища якість, гарантоване Лебединським маслонефтезаводом.
Лебединський завод мастильних матеріалів - єдиний з вітчизняних виробників СМ, який є дійсним членом Української Асоціації Якості.

У 1994 році колектив однодумців, які заручилися підтримкою інституту УкрНДІ "МАСМА" побудували підприємство для виробництва мастильних матеріалів. Уже в 1995 році підприємство випустило першу продукцію. У тому ж році була зареєстрована торгова марка "ЛЕОЛ".
На сьогоднішній день:
Лебединський нафтомаслозавод - це сучасне передове підприємство з розвиненою інфраструктурою, яка складається з автоматизованих виробничих цехів, складів для сировини і готової продукції, акредитованої в системі УкрСЕПРО лабораторії якості, автотранспортного парку, автономного водо-, газо- і електороснабженія, а також має розвинену власну систему збуту по всій Україні.

Гордістю підприємства є висококласні фахівці, які роблять все, щоб автомобільні масла ЛЕОЛ відповідали найвищим світовим стандартам і були доступними для кожного споживача. Уже понад п'ять років всі провідні менеджери підприємства є членами американського союзу інженерів-автомобілебудівників (SAE).

Лебединський нафтомаслозавод має всі необхідні сертифікати Державного комітету України по стандартизації, метрології, і сертифікації на продукцію, що випускається. Також відповідає стандартам ISO 9001:2000.

Сайт: www.leol.ua/page/text/name=about

Наразі є в наявності або можуть бути замовлені наступні товари LEOL:

LEOL 3040021 Біндер 15мм, кольоровий мікс