Відповіді на запити
Мої замовлення
Контакти
Довідка
Наявність по брендах

Автозапчастини KRONPRINZ

Німецький завод Kronprinz, який існує з 1897 року, є одним з найстаріших і найбільших виробників сталевих штампованих дисків в Німеччині. Сьогодні німецька компанія Kronprinz входить в найбільший європейський холдинг, який об'єднав німецькі, австрійські, швейцарські фірми, і спеціалізується виключно на сталевих штампованих колісних дисках (колесах).
Kronprinz GmbH, як і завод Sudrad GmbH, входять до складу німецького концерну Mefro Wheels, заводи якого знаходяться також у Франції, Туреччині, Аргентині, Росії та Китаї.
Поставки коліс здійснюються з 35 заводів, розташованих в 18 країнах світу.
В асортименті Kronprinz колісні диски для легкових і вантажних машин, а також для причіпної, будівельної та спеціальної техніки.
Kronprinz виробляє диски для більшості європейських автовиробників:
Daimler, Iveco, MAN, Scania, Volvo-Renault, Schmitz, Koegel, Krone тощо .; Легкові диски для BMW, Daimler, Fiat, GM / Opel, Peugeot-Citroen, Renault-Nissan і ін.
Всі колеса Kronprinz мають сертифікати.

У 2018 р. - корпорація Accuride ("Accuride" або "The Company") - постачальник комплектуючих для промисловості комерційних автомобілів Північної Америки та Європи - оголосила, що завершила придбання mefro wheels GmbH (“Mefro Wheels”) та всіх її потужностей:
https://www.accuridecorp.com

Сайт: kronprinz-raederport.com

Наразі є в наявності або можуть бути замовлені наступні товари KRONPRINZ:

KRONPRINZ FL514018 Диск стальний легковий
KRONPRINZ ME616013 Колісний диск MB Sprinter 208-319/VW Crafter 30-35 06- (6.50Jx16 H2 ET62)
KRONPRINZ ME616036 Диск колісний MB Sprinter 508-519/VW Crafter спарка
KRONPRINZ RE616016 Диск стальний для фургонів