Відповіді на запити
Мої замовлення
Контакти
Довідка
Наявність по брендах

Автозапчастини KONI

KONI є провідним світовим виробником продуктивності та регульованих ударів. Амортизатори KONI виготовляються з високоякісної сировини та обробляються з максимально допустимими допусками.
KONI підняла характеристики та комфорт амортизаторів на новий рівень завдяки запатентованій технології селективного демпфування частоти.

Головний офіс KONI Група знаходиться за адресою Oud Beijerland, NL, де оперує функціями досліджень і розвитку, інжинірингу, виробництва, фінансів і контролю, забезпечення якості і продажами по всьому світу і маркетингу. В Групі KONI працює близько 500 осіб.

KONI має дочірні відділення в Німеччині, Франції та США, які відповідають за продажі, дистрибуцію і обслуговування продукції на цих ринках запчастин, а також спеціалізовані відділення, які взаємодіють з виробниками оригінального устаткування.

KONI організував роботу на 3 основних групах товарних ринків:
Автомобіль & Racing, Вантажівка, Автобус і причіп, і залізничного рухомого складу,
кожній групі товарних ринків відноситься власна спеціальна група для розробки і проектування продукту, монтаж ліній та продажів і маркетингу, тим самим забезпечуючи найкращу пропозиції продукту, спеціалізації та ноу-хау, але під загальним управлінням KONI і корпоративної стратегії. KONI прагне до Total Quality Management.

KONI працює відповідно до сертифікатів ISO 9001: 2000 та ISO 14001.

Сайт: www.koni.com

Наразі є в наявності або можуть бути замовлені наступні товари KONI:

KONI 80501119 80501119 Амортизатор газ KONI
KONI 905384 Амортизатор підвіски