Відповіді на запити
Мої замовлення
Контакти
Довідка
Наявність по брендах

Автозапчастини KONGSBERG

Компанія Kongsberg Automotive була заснована в Норвегії в 1957 році як підприємство з виробництва гальмівних систем для автомобілів Volvo.
З 1957 до 1984 року вона нарощує своє виробництво, відкриваючи нові заводи в Норвегії.
З 1984р компанія починає набувати і поглинати компанії в інших країнах такі як Tonsberg, Scandmec, Euro Autotec, Jung Ang, Ctex Seat, Raufoss United AS, Milan Seating Systems, Teleflex GMS.

В асортименті компанії присутні такі продукти : пневмогідравлічні підсилювачі зчеплення, головні і робочі циліндри приводу зчеплення;
вузли та крани управління автоматичними трансмісіями і механічними коробками передач; крани пневмосистеми автомобілів; системи обігріву / охолодження водійського сидіння і його елементи. Але все ж сильною стороною асортиментної політики компанії є виробництво компонентів управління зчепленням і КПП.

Виробничі площі Kongsberg Automotive розташовуються по всьому світу: в Північній Америці, Англії, Швеції, Бразилії, Мексиці, Кореї та Польщі. Технічний центр Kongsberg Automotive розташований в місті Livonia штат Michigan, Північна Америка.
Продукція Kongsberg Automotive поставляється на конвеєр усіх марок європейських комерційних автомобілів і автобусів: Scania, Volvo, MAN, Mersedes, Iveco, Renault, DAF, Setra, Neoplan в якості первинної комплектації (ОО); і також на вторинний ринок.

Сайт: www.kongsbergautomotive.com

Наразі є в наявності або можуть бути замовлені наступні товари KONGSBERG:

KONGSBERG 23197603252AM Трос важеля КПП
KONGSBERG 5049001667AM Трос важеля КПП