Відповіді на запити
Мої замовлення
Контакти
Довідка
Наявність по брендах

Автозапчастини KINGSTAR

Kingstar є голландським брендом, що належить південнокорейській компанії Hankook Tire, яка вже протягом багатьох років займає 7 місце в світі і третє в Азії в топі світових виробників шин. Вся продукція Hankook, в тому числі і шини Kingstar, представлені в понад 180 країнах світу.

Покришки Kingstar виробляються в Китаї на заводах Shandong Kingstar Tyre & Rubber Co. Ltd, і входять в базову комплектацію більшості китайських автомобілів. Бренд Kingstar особливо відомий своїми зимовими шинами, які забезпечують надійність і ефективність навіть в найсуворіших погодних умовах.

Шини Kingstar є Голландським аналогом всесвітньо відомого бренду Hankook і виробляються в широкому діапазоні розмірів на заводах цієї компанії. Асортимент Kingstar складається з покришок для легкових, позашляхових, а також вантажних і комерційних автомобілів.
Перевагою шин Kingstar є поєднання доступної ціни і відповідність високим стандартам якості.
Шини Kingstar мають сертифікати якості ISO9001: 2000 ECE, DOT, GCC. Всупереч поширеним стереотипам, низька вартість зовсім не означає низьку якість. Численні тести і випробування всієї лінійки шин Kingstar підтвердили, що ця продукція має гарні експлуатаційними характеристиками.

Сайт: www.hankookmasters.lv/ru/kingstar

Наразі є в наявності або можуть бути замовлені наступні товари KINGSTAR:

KINGSTAR 19560R15ZOKS88TSW40 Зимова автомобільна шина