Відповіді на запити
Мої замовлення
Контакти
Довідка
Наявність по брендах

Автозапчастини JESTIK

Компанія JESTIC може пишатися більш ніж 30-річною виробничою та торговою діяльністю на внутрішньому та зовнішньому ринках. Спочатку компанія була визнана виробником дрібних автомобільних аксесуарів, зараз це один з найбільших європейських виробників автомобільних кришок та значний переробник пластмас.

Засновниками компанії JESTIC є брати Єжи та Стефан Циковики. Вони починали з невеликого заводу, де працювало п’ять людей, а сьогодні керують сучасним підприємством, в якому працює команда з понад 200 кваліфікованих фахівців.
Власники систематично інвестують у подальший розвиток компанії, постійно впроваджуючи передові технологічні рішення та модернізуючи існуючий машинобудівний парк, що збільшує капітал компанії, яка є виключно сімейною власністю.
Завдяки правильно підібраній команді людей компанія неодноразово отримувала престижні нагороди, а також була визнана однією з найдинамічніших компаній у Польщі (Dziennik Puls Biznesu).

Сертифікати якості, товару та охорони навколишнього середовища дозволяють компанії відповідати не тільки надзвичайно суворим вимогам Європейського Союзу, але також дозволяють подальше розширення світових ринків.

Сайт: www.jestic.com.pl

Наразі є в наявності або можуть бути замовлені наступні товари JESTIK:

JESTIK STORM13 Ковпак колісний
JESTIK STORMX13 Ковпак колісний