Відповіді на запити
Мої замовлення
Контакти
Довідка
Наявність по брендах

Автозапчастини INGERSOLL-RAND

Ingersoll Rand Inc., заснована в 1859 році, є американським світовим постачальником промислового обладнання, технологій та супутніх деталей та послуг для широкої та різноманітної клієнтської бази через сімейство брендів.
Компанія має понад 30 виробничих потужностей, розташованих в Америці, Європі, на Близькому Сході та в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні з офісами в 35 різних країнах.
Заснована в Мілуокі, штат Вісконсін, вона працює у трьох групах: Industrials Group, Energy Group та Medical Group.

Industrials Group розробляє, виробляє, продає та обслуговує широкий асортимент продукції, включаючи поворотні гвинтові, поршневі та розсувні лопатеві компресори, багатоступінчасті та позитивні переміщення, відцентрові та бокові канали, вакуумні технології, а також мобільні транспортні товари. Кінцеві сектори ринку, що обслуговуються Industrials Group, - це насамперед промислове виробництво, транспорт, енергетика, гірничодобувна промисловість та будівництво, екологія, а також продукти харчування та напої.

Energy Group виробляє, продає та обслуговує кільцеві насоси з рідиною та розроблені системи для виробництва енергії, екології, нафтохімії, целюлозно-паперової та промислової промисловості; насоси та обладнання для перекачування рідини, що використовуються, головним чином, для буріння свердловин, обслуговування та видобутку свердловин, а також нафтохімічного та промислового застосування; і водоструминні насоси. Група Energy включає три підрозділи: Нафтовий насос, Nash і EMCO Wheaton.

Medical Group виробляє поршневі, мембранні та лінійні компресори та вакуумні насоси, які використовуються в медичних, екологічних та лабораторних цілях.

У 2020р. Компанія Gardner Denver, Inc. стає зливається з промисловим бізнесом Ingersoll-Rand plc (нині відома як Trane Technologies) і стає Ingersoll Rand Inc.

Сайт: www.gardnerdenver.com

Наразі є в наявності або можуть бути замовлені наступні товари INGERSOLL-RAND: