Відповіді на запити
Мої замовлення
Контакти
Довідка
Наявність по брендах

Автозапчастини IHI

HI Turbo Co., Ltd - японська компанія, що спеціалізується на випуску турбокомпресорів для автомобільного транспорту. Є частиною IHI Corporation і підтримує тісні зв'язки з американськими виробниками.
IHI America - американська дочірня компанія IHI Corporation, яка обслуговує Північну і Південну Америку турбокомпресорами та нагнітачами.
З моменту заснування компанія випустила не менше 50 мільйонів агрегатів.
Сьогодні IHI поставляє свою продукцію як на вторинний ринок, так і конвеєри автоконцернів: Ford, Porsche, Honda, Subaru, Fiat, Kia, Mazda і Isuzi.
У каталогах IHI : турбіни для автомобілів як азіатських, так і європейських і американських марок.

Історія IHI сягає часів створення суднобудівного заводу Ishikawajima, першого в Японії сучасного суднобудівного заводу, в 1853 році.
Компанія відіграла ключову роль в модернізації Японії, в тому числі завдяки використанню технологій суднобудування в нових областях, таких як виробництво важких машин, будівництво мостів, завод будівництво та аеромоторне виробництво. У 1960 році Ishikawajima Heavy Industries, наступник суднобудівного заводу Ishikawajima, об’єднався з суднобудуванням і машинобудуванням Harima, щоб створити Heavy Industries Ishikawajima-Harima. Назва IHI Corporation була прийнята в 2007 році для сприяння зміцненню світового бренду компанії.

Сайт: www.ihi-turbo.com

Наразі є в наявності або можуть бути замовлені наступні товари IHI:

IHI CYDJ Турбіна нова