Відповіді на запити
Мої замовлення
Контакти
Довідка
Наявність по брендах

Автозапчастини GULF

GULF - це бренд світового рівня. Не менш значущий, ніж Shell, Exxon і інші нафтові монстри.
GULF входить в конгломерат західних компаній, відомий як «Сім сестер» (Exxon, Chevron, Mobil, Gulf, Texaco, Shell і BP), домінуючий на нафтовому ринку до цього дня.

Компанія GULF International сьогодні - це великий виробник палива і мастильних матеріалів, що займається також нафто- і газодобуванням, що включає нафтопереробні заводи на 5 континентах, і мережу представництв і філій більш, ніж в 100 країнах світу. Це мережі бензозаправних станцій (одна з найбільших мереж - на північноамериканському континенті), а також виробництво автохімії. Завод, виділений компанією для поставок в країни СНД, знаходиться в Нідерландах. Виробництво атестоване за стандартами ISO 9002.
Компанія займається власними науковими розробками, що дозволяє їй виводити на ринок все нові і нові продукти.

Права на торгову марку Gulf
* на території США
належать компанії Gulf Oil Limited Partnership (GOLP), яка є дочірньою компанією Cumberland Farms і управляє більш ніж 2000 АЗС і СТО; головний офіс - в штаті Массачусетс, США.
* на Іберійському півострові — в Іспанії і Португалії —
володіє французький концерн TOTAL. Концерн випускає власну лінійку мастильних матеріалів під маркою Gulf для ринків Іспанії та Португалії.
* компанія Gulf Oil International Ltd (GOI) належить індійському інвестиційному холдингу Hinduja Group.
* Україна:
з квітня 2010 року, в Україні продукція Gulf офіційно представлена — компанією «Преміум Оілс енд Лубрікантс», яка поставляє продукцію TM Gulf на підставі довгострокової партнерської угоди з Gulf Oil International.

Сайт: gulfoilukraine.com

Наразі є в наявності або можуть бути замовлені наступні товари GULF:

GULF GULFFORMULAG5W401L Олива для двигуна
GULF GULFFORMULAG5W405L Деталь