Відповіді на запити
Мої замовлення
Контакти
Довідка
Наявність по брендах

Автозапчастини GMW

Бренд належить турецькій компанії Kolas Motor A.S.
Історія Kolas Motor A.S. почалася в 1956 році, в Ерзурумі, коли Екбер Колас став оригінальним дилером запасних частин Austin Morris.
Він переїхав до Стамбула в 1960 році і продовжив свою діяльність як головний дилер Туреччини з продажу важких автомобілів та запасних частин BMC.
Kolas Motor A.S. продовжує надавати послуги з виробництва, імпорту та збуту для автомобільної промисловості із зареєстрованою маркою GMW:
Карданні вали, набори підвісок валів, агрегати турбокомпресора, деталі гальм, кермові насоси, комплекти ремонту передньої осі, зчеплення, центри зчеплення, підшипники, мости і деталі двигуна для вантажних автомобілів, автомобілів, автобусів, сільськогосподарської та будівельної техніки в оригінальній та допоміжній техніці.
60% продукції експортується та використовується як оригінальне та підгалузеве обладнання на внутрішньому та зовнішньому ринках. Виробництво здійснюється за міжнародними стандартами та шляхом покрокового контролю якості кожного товару - компанія має сертифікат ISO9001:2015.
Компанія, розташована в організованій промисловій зоні Ікітеллі, яка є найбільшим промисловим місцем в Туреччині, має закритий складський склад 8000 кв.м.

Сайт: https://www.gmw.net

Наразі є в наявності або можуть бути замовлені наступні товари GMW:

GMW GU3427 Крестовина (тришип) внутр. ШРУСа
GMW TB465318 Турбина
GMW WR1078 WR-1078 GMW подшипник гидромуфты ATA