Відповіді на запити
Мої замовлення
Контакти
Довідка
Наявність по брендах

Автозапчастини GLO

Компанія GLO S.p.A., розташована в Поджо Руско (Італія). Історія компанії починає відлік з 1978 року, коли Луїза Паньї, Джованна і Омеро Боргоньо заснували GLO S.r.l., об'єднавши в назві перші літери своїх імен.

GLO S.p.A. - маловідомий італійський виробник комплектуючих ходової, з 2000 року став частиною американського концерну Metaldyne Performance Group (MPG), який у 2017р. був придбаний компанією American Axle & Manufacturing (AAM).

Продукція компанії представлена ??як на первинному, так і на вторинному ринку.
Одним з найважливіших ринків GLO є Східна Європа, спеціально для якої компанія випускає запчастини для деяких вітчизняних автомобілів.
Вся продукція і виробничі потужності компанії відповідає стандарту ISO 9001.

Компанія виробляє і розробляє переважно шарніри рівних кутових швидкостей і піввісь в комплекті для автомобільної промисловості.
Вироби поставляються в якості оригінального обладнання найбільшим автомобільним компаніям-виробникам, а також на ринок запчастин. Асортимент складає близько 700 видів ШРУСов і піввісь, які здатні задовольнити будь-які вимоги ринку. Компанія виробляє також прецизійні комплектуючі, як для автомобільної, так і для машинобудівної промисловості.

Сайт: www.aam.com

Наразі є в наявності або можуть бути замовлені наступні товари GLO:

GLO 162844 бризговик