Відповіді на запити
Мої замовлення
Контакти
Довідка
Наявність по брендах

Автозапчастини EYQUEM

За понад 100 років партнерства з виробниками автомобілів Eyquem досяг піку технологічних інновацій.

У 2003 році Eyquem став частиною групи BERU (BorgWarner BERU Systems GmbH), провідного німецького постачальника автомобілів, орієнтованого на передові технології.

У липні 2012 року Eyquem придбала Federal-Mogul, американська компанія зі штаб-квартирою в Саутфілді, штат Мічиган, США.
Заснована в 1899 році, Federal-Mogul є диверсифікованим світовим постачальником продуктів та послуг світовим виробникам та сервісним службам транспортних засобів та обладнання на автомобільному, легкому, середньому та важкому комерційному, морському, залізничному, аерокосмічному, енергетичному та промислових ринках. Продукти та послуги компанії забезпечують покращену економію палива, зменшення викидів та підвищену безпеку автомобіля.

Історія компанії Eyquem розпочалась у1886 році - названа на честь свого засновника Моріса Ейкума, французького юриста.
Моріс Ейкум був зачарований автомобілями і в 1899 році на прохання свого друга Луї Рено створив свою першу систему запалювання.
А 8 грудня 1913 року Артур Дюрей на своєму FIAT S 76, забезпеченому свічками запалювання Eyquem, досяг найшвидшої на той час наземної швидкості 211,661 км / год в Остенде.
У 1937 році у виробництві свічок було здійснено революцію завдяки впровадженню глиноземної ізоляції - техніки, яка використовується і сьогодні.
Нова техніка зробила компанію лідером у технології свічок запалювання. Eyquem сприяє розробці широкого спектру двигунів з самого початку автомобільної ери.

Сайт: www.eyquem.com

Наразі є в наявності або можуть бути замовлені наступні товари EYQUEM:

EYQUEM RFC52LS Свеча зажигания
EYQUEM RFN52HZ Свічка запалення
EYQUEM RFN58LZ Свічка запалення