Відповіді на запити
Мої замовлення
Контакти
Довідка
Наявність по брендах

Автозапчастини CMG

Компанія China Motors Group - магазин-склад запчастин з Китаю і Європи для європейських і китайських автомобілів в Україні, яка існує уже протягом семи років. Запчастини з Китаю купуються безпосередньо у заводів виробників, і перед відправкою запчастини для авто проходять перевірку і тестінг.
«China Motors Group» займається оптовою торгівлею запчастин з Китаю для китайських автомобілів, співпрацює з СТО, автомагазинами, веб-магазинами.
А також виконує функцію офіційного представника компанії BREMSWEG, що займається випуском автомобільних китайських запчастин високої якості для машин різного виробництва. Керамічні колодки фірми BREMSWEG заслужили широку популярність не тільки на території України, а й в усьому світі.
Автомобільні деталі до авто VAG group audi, scoda, Volkswagen, доставляються з Європейського Союзу, запасти до Toyota - з ОАЕ без посередника, що визначає їх низьку вартість.

Всі автомобільні китайські деталі або запчастини, що доставляються нами на територію України, мають сертифікати відповідності, видані Державним комітетом технічного регулювання та споживчої політики, Державною системою сертифікації УкрСЕПРО.

Сайт: cmg-company.com.ua

Наразі є в наявності або можуть бути замовлені наступні товари CMG:

CMG 0100279 Елемент освітлення
CMG 0400697 Скло фари
CMG 0400729 Розпилювач омивача
CMG 0601206 Розпилювач омивача
CMG 30029C 30029C CMG Скло заднього ліхтаря MB 814 трисекційний
CMG 70031L Задній ліхтар
CMG 70031P Задній ліхтар