Відповіді на запити
Мої замовлення
Контакти
Довідка
Наявність по брендах

Автозапчастини BRP

BRP BRAKE SYSTEM - BRP (раніше мала назву Bombardier) є світовим лідером у проектуванні, виробництві, розподілі та зменшенні моторизованих транспортних засобів для відпочинку. Торговые марки виробника: Can-Am, Sea-Doo, Ski-Doo, Lynx, Rotax, Evinrude.

Bombardier Recreational Products (BRP) – канадська корпорація, яка спеціалізується на розробці різних транспортних засобів для активного відпочинку.
BRP – світовий лідер у розробці, виробництві і продажу квадроциклів та мотовсюдиходів Can-Am, гідроциклів Sea-Doo, снігоходів Ski-Doo та трициклів (родстерів) Spyder і Ryker. Компанія заснована в 1942 році Жозефом-Армандом Бомбардьє.
Раніше компанія була частиною Bombardier Inc. Проте в 2003 році Bombardier Inc. продала підрозділ BRP: 50% акцій належить групі інвесторів Bain Capital, 15% - Caisse de Dépôt & Placements du Québec, 35% належить родині Бомбардьє. BRP має виробничі потужності в п’яти країнах: Канада, США, Мексика, Фінляндія, Австрія. Продукція компанії продається в понад 80 країнах світу, 18 з яких мають власну мережу прямих продажів.

Сайт: www.brp.com/

Наразі є в наявності або можуть бути замовлені наступні товари BRP:

BRP S63100RCA900 Крышка фары правой