Відповіді на запити
Мої замовлення
Контакти
Довідка
Наявність по брендах

Автозапчастини BEISSBARTH

Компанія Beissbarth GmbH була заснована в Мюнхене в 1899 році братьями Байссбарт.

На даний момент компанія виробляє обладнання для гаражів та СТО: шиномонтажні та балансировочні станки, стенди розваль-сховань, тормозні стенди, автомобільні підйомники, діагностичні лінії для автомобілів.
Beissbarth також виробляє обладнання для автовиробників, а також під марками виробників Beissbarth має омологію (сертифікат відповідності заводським вимогам) таких виробників:
Volkswagen, Audi, Seat, Skoda
BMW, MINI, Rolls-Royce
Daimler, Mercedes-Benz, Smart
Фіат
Форд
Opel
Renault, Nissan
Toyota, Lexus, Daihatsu
Volvo
Jaguar Land Rover
Тесла

У квітні 2007 року компанія Beissbarth разом із ще одним виробником шиномонтажного обладнання, італійською компанією Sicam, увійшла до складу групи Robert Bosch GmbH. Приєднання до Bosch та співпраця з Sicam сприяло значній модернізації процесу виробництва, а також до суттєвого розширення лінійки виробничої продукції.

У жовтні 2018 року Beissbarth і Sicam були викуплені у Bosch інвестиційній компанією з Мюнхена Stargate Capital GmbH, в портфелі якої вже був інший відомий італійський виробник обладнання для гаражів та СТО Werther. Об'єднана група BASE Group (Beissbarth Automotive Service Equipment) стала однією з найбільших у світі в цьому секторі.

Сайт: www.beissbarth.com.ua/

Наразі є в наявності або можуть бути замовлені наступні товари BEISSBARTH:

BEISSBARTH 1690200001 3D облад. вим. кут. уст. коліс