Відповіді на запити
Мої замовлення
Контакти
Довідка
Наявність по брендах

Автозапчастини BAW

Завод BAW заснований в Китаї в 1958 році. Це один з найбільших автомобільних виробників, який має широку дилерську мережу по всьому світу.

BAW - державний завод, що створює техніку для армії Китаю та деяких зарубіжних країн. У співпраці з компанією FORD, компанія BAW виробляє легкові автомобілі та мікроавтобуси FORD та розміщує їх на внутрішньому ринку.

У 1987 році, Beijing Automobile works була об'єднана з Beijing Motorcycle Works. У результаті отримала назву Beijing Automobile and Motorcycle United Company (BAM).
У 2001 році вона потрапила до автономного управління Пекіном та була названа корпорацією Beijing Automobile Works Co., Ltd (BAW).

Сфера діяльності включає розробку, виробництво та продаж легкових автозаводчиків, грузовиків та спеціальних автомобілів.
На сьогоднішній день BAW випускає свій модельний ряд автомобілів більше ніж в 150 комплектацій.
Корпорація BAW є офіційним постачальником армії Китаю та випускає також спеціальні військові машини, наприклад, автомобіль-амфібію «Amphicar».

Головний офіс BAW знаходиться в районі Чаоян (Пекін). Виробничі площі розміщуються на двох заводах. Виробництво - 100 000 автомобілів в рік.
На BAW була встановлена ​​система контролю якості та пройдена сертифікація за ISO9001-2000 (стандарти громадянського якості) та GJB9001-2000 (стандарти військового якості).

Після успіху на місцевому автомобільному ринку компанія BAW вийшла за кордони Китаю та організувала широкий дистриб'юторську мережу у країнах Європи, Азії та Північної Африки.

Сайт: www.baw-auto.com.tw/contact.php

Наразі є в наявності або можуть бути замовлені наступні товари BAW:

BAW 1701355Q7 Шестерня синхронизатора1/R передачи БАВ 1044