Відповіді на запити
Мої замовлення
Контакти
Довідка
Наявність по брендах

Автозапчастини AIRTECH

Заснована в Люксембурзі в 1991 році, Airtech Europe Sarl є підрозділом Airtech Advanced Materials Group, найбільшого виробника вакуумних мішків та композитних інструментальних матеріалів для препрегу / автоклаву, інфузійної смоли та мокрого укладання до 426 ° C.
Лінійка продуктів складається з: вакуумних плівкових мішків, плівки для випуску, стрічок, чутливих до тиску, випусків цвілі (нерідких), шарів, що відшаровуються, сапунів і пропуску, герметичних стрічок, з'єднувачів і шлангів для вакуумних мішків, гуми, напірних накладок, ріжучого інструменту, вакууму детектори витоків, термоусадочна стрічка, скловолокно з покриттям з ПТФЕ, інструментальні препреги та смоли, а також армовані вуглецем та склом.
Сфери бізнесу включають аерокосмічну, енергію вітру, морську, автомобільну, друковану плату, сонячну енергію та загальні композиційні матеріали FRP.
Airtech має шість стратегічно розташованих у всьому світі пунктів: Хантінгтон-Біч, Каліфорнія, США; Чіно, Каліфорнія, США; Спрінгфілд, штат Теннессі, США; Діфферданж, Люксембург; Чаддертон, Англія; і Тяньцзінь, Китай. Всі об'єкти пропонують технічну допомогу.

Маючи майже 50-річний досвід екструзії, зробили наступний крок у виробництві добавок.
Print-Tech® - це наша нова широкомасштабна добавка або служба 3D-друку інструментів для композитів.
Крім того, ми виробляють повну лінійку інструментів Dahltram® та продувних смол Dahlpram®.

Airtech Europe Sarl має сертифікати EN 9100: 2018, ISO 9001: 2015 та ISO 14001: 2015.

Сайт: www.airtech.lu/airtech

Наразі є в наявності або можуть бути замовлені наступні товари AIRTECH:

AIRTECH 94004P Пневморесора POWERTECH