Відповіді на запити
Мої замовлення
Контакти
Довідка
Наявність по брендах

Автозапчастини ACL

Понад 70 років підшипники двигуна виробляються в Лонсестоні, Тасманія, Австралія.

Протягом цього часу компанія ACL була основним постачальником OEM для австралійської та міжнародної автомобільної промисловості, забезпечуючи при цьому широкий асортимент запасних продуктів для світового вторинного ринку.

Системи управління бізнесом ACL мають міжнародно визнану Систему управління якістю ISO9001: 2015, Систему управління навколишнім середовищем ISO14001: 2015 та Сертифікацію системи управління охороною праці ISO451001: 2018.

На сьогоднішній день ACL виробляє один з найбільших асортиментів підшипників для післяпродажного обслуговування і має світову репутацію надійної металургії, якості, точності, інновацій та продуктивності.

ACL має довгу і багату історію в автоспорті. Сучасні двигунові підшипники серії ACL RACE мають сильний родовід у автоперегонах, коріння якого сягають у 1960-і роки, коли виробляються підшипники двигуна, що завойовує Формулу-1 Brabham.

Компанія має подальший досвід у австралійському чемпіонаті суперкарів, драг-рейсингу, спідевеї, дрейфуванні та ралі, а його асортимент високопродуктивних підшипників серії RACE є першим вибором для вимогливих машинобудівників у всьому світі.

Професійний підшипник двигуна серії ACL RACE охоплює понад 200 різноманітних застосувань двигуна, що охоплює широкий діапазон ефективних підшипників двигуна для австралійських, американських, японських, корейських та європейських застосувань. Асортимент продовжує розширюватися, охоплюючи нові випуски двигунів.

Сайт: www.acl.com.au

Наразі є в наявності або можуть бути замовлені наступні товари ACL:

ACL 4M8147000 Вкладиши шатунні Suzuki 1000/SA310 82-86